Monthly Archives: April 2014

EΝΩΣΗ  ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠΕΠΘ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣΠροξένου Κορομηλά 51 – 54622  –  ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤηλέφωνοΦαξ: 2310-474823Website: http://www.symtyp.gr  emails: eypymt@gmail.com
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ,  10/04/2014

 

ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

                                                                                                           

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Συνάδελφοι,
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσής μας το οποίο αναδείχθηκε από τις εκλογές που διεξήχθησαν στην Μακεδονία και Θράκη στις 04 / 04 2014, συνήλθε σε συνεδρίαση σήμερα και με μυστική ψηφοφορία συγκροτήθηκε σε Σώμα ως εξής:
       

Πρόεδρος: Φωτιάδης  Σάββας
Αντιπρόεδρος: Στεφανόπουλος  Παναγιώτης          
Γ. Γραμματέας: Κομψοπούλου  Γεωργία
Ταμίας: Κάντιου Πασχαλιά (Λίνα)
Μέλη: Αντωνιάδης Σπύρος

Ιακωβίδης Γιάννης

  Παπαδάκης Νεκτάριος

 
Επίσης σας γνωστοποιούμε τα στοιχεία των μελών του νέου Διοικητικού Συμβουλίου

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

ΓΡΑΦΕΙΟ

ΚΙΝΗΤΟ

1

Φωτιάδης Σάββας  savvas.fot@gmail.com Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας 2310474823 6977051012

2

Στεφανόπουλος  Παναγιώτης
panstefan@yahoo.com
Δ/νση Δ.Ε.  Κοζάνης 2461351252 6944916111

3

Κομψοπούλου Γεωργία
georgia.kompsopoulou@gmail.com
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας 2310474864 6948227622

4

Κάντιου Λίνα
linakantiou@yahoo.com
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας 2310474830 6976993431

5

Αντωνιάδης Σπύρος
santonian@hotmail.com
Δ/νση Δ.Ε. Ανατολικής  Θεσ/νίκης 2310503710 6977461847

6

Ιακωβίδης Γιάννης
janiak2008@gmail.com
Δ/νση Π.Ε. Ημαθίας 2331026406 6932454700

7

Παπαδάκης Νεκτάριος
papanekt@gmail.com
Δ/νση Π.Ε. Ανατολικής  Θεσ/νίκης 2310954132 6948409318

Για το Διοικητικό Συμβούλιο 

Ο Πρόεδρος

 

Σάββας  Φωτιάδης

Η Γ.Γραμματέας

  

Γεωργία Κομψοπούλου

EΝΩΣΗ  ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΥΠΕΠΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ
Προξένου Κορομηλά 51 – 54622  –  ΘΕΣ/ΝΙΚΗ    
Website: http://www.symtyp.gr
e-mail: eypymt@gmail.com                                       

Θεσσαλονίκη 08-04-2014 

Προς: Μέλη της Ένωσής μας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Υ.ΠΑΙ.Θ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ

Από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των εκλογών της 4ης Απριλίου 2014 για την ανάδειξη μελών του Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελεγκτικής Επιτροπής, καθώς και αντιπροσώπων στην Π.Ο.Σ.Υ.Π. και την Ε.Δ.Ο.Θ.:

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

 

Αρ. ψηφοδελτίων

Έδρες

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

480

7

ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

21

0

Λευκά

14

Άκυρα

11

ΣΥΝΟΛΟ

526

 

 ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ Π.Ο.Σ.Υ.Π.

 

Αρ. ψηφοδελτίων

Έδρες

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

469

21

ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

16

0

Λευκά

30

Άκυρα

11

ΣΥΝΟΛΟ

526

 

 ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ Ε.Δ.Ο.Θ.

 

Αρ. ψηφοδελτίων

Έδρες

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

208

6

ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

21

0

Λευκά

5

Άκυρα

4

ΣΥΝΟΛΟ

238

 

Εκλέγονται (σύμφωνα με τον αριθμό σταυρών που συγκέντρωσαν):

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

1.

Φωτιάδης Σάββας

τακτικό μέλος

2.

Κομψοπούλου Γεωργία

τακτικό μέλος

3.

Κάντιου Πασχαλιά (Λίνα)

τακτικό μέλος

4.

Στεφανόπουλος Παναγιώτης

τακτικό μέλος

5.

Παπαδάκης Νεκτάριος

τακτικό μέλος

6.

Αντωνιάδης Σπυρίδων

τακτικό μέλος

7.

Ιακωβίδης Ιωάννης

τακτικό μέλος

——

 

Σιανίδου Άννα

αναπληρωματικό μέλος

 

Δεμερτζίδου Αναστασία

αναπληρωματικό μέλος

 

Χατζόπουλος Γεώργιος

αναπληρωματικό μέλος

 

Χατζής Γεώργιος

αναπληρωματικό μέλος

 

Ρούλης Πασχάλης

αναπληρωματικό μέλος

 

Μαυρόπουλος Νικόλαος

αναπληρωματικό μέλος

 

Μάστορας Χριστόδουλος

αναπληρωματικό μέλος

 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.

Πεταλωτή Χρυσάνθη

τακτικός

2.

Νταπούλια Κωνσταντία

τακτικός

3.

Τσίμπου Κοσμία

τακτικός

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Σ.Υ.Π.

1.

Φωτιάδης Σάββας

τακτικός

2.

Κομψοπούλου Γεωργία

τακτικός

3.

Στεφανόπουλος Παναγιώτης

τακτικός

4.

Αντωνιάδης Σπυρίδων

τακτικός

5.

Ντάρμα Σταματία

τακτικός

6.

Κάντιου Πασχαλιά (Λίνα)

τακτικός

7.

Χατζηπέτρου Ελένη

τακτικός

8.

Πασπαλάς Μιχαήλ

τακτικός

9.

Ιακωβίδης Ιωάννης

τακτικός

10.

Παπαδάκης Νεκτάριος

τακτικός

11.

Σιανίδου Άννα

τακτικός

12.

Δεμερτζίδου Αναστασία

τακτικός

13.

Ρούλης Πασχάλης

τακτικός

14.

Χατζόπουλος Γεώργιος

τακτικός

15..

Μάστορας Χριστόδουλος

τακτικός

16.

Χατζής Γεώργιος

τακτικός

17.

Κεραηλίδης Δημήτριος

τακτικός

18.

Πεταλωτή Χρυσάνθη

τακτικός

19.

Μαρτινίδης Νικόλαος

τακτικός

20.

Αναγνώστης Παναγιώτης

τακτικός

21.

Μπατογιάννη Αθανασία (Νάνσυ)

τακτικός

——–

 

Σταματογλου Αικατερίνη

αναπληρωματικός

 

Τσιριμπάκας Αντώνιος

αναπληρωματικός

 

Τσίμπου Κοσμία

αναπληρωματικός

 

Δημόπουλος Ανδρέας

αναπληρωματικός

 

Καρατσομπάνης Ιωάννης

αναπληρωματικός

 

Νταπούλια Κωνσταντία

αναπληρωματικός

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Ε.Δ.Ο.Θ.

1.

Φωτιάδης Σάββας

τακτικός

2.

Κομψοπούλου Γεωργία

τακτικός

3.

Παπαδάκης Νεκτάριος

τακτικός

4.

Πασπαλάς Μιχαήλ

τακτικός

5.

Ντάρμα Σταματία

τακτικός

6.

Αναγνώστης Παναγιώτης

τακτικός

——

 

Καρατσομπάνης Ιωάννης

αναπληρωματικός

                                                                                      Για την Κ.Ε.Ε. 

Σπύρος Δόδουρας

Ρούλα Γιάντσιου

Μαρία Μιχαλούδη