ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΝΩΣΗΣ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 – ΚΕΕ

Θεσσαλονίκη  13 – 04 – 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ  ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Συνάδελφοι,

Στη Γενική Συνέλευση της Ένωσής μας, που έγινε στις 26-03-2018 εκλέχτηκε τριμελής Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή (Κ.Ε.Ε) με σκοπό τη διεξαγωγή των εκλογών: α) για Διοικητικό Συμβούλιο και Εξελεγκτική Επιτροπή του Σωματείου μας, β) για Αντιπροσώπους στο συνέδριο της Ομοσπονδίας ( ΠΟΣΥΠ), γ) για Τριμελείς Τοπικές Επιτροπές, και δ) για Αντιπροσώπους στα Ν/Τ της ΑΔΕΔΥ.

Σύμφωνα με το άρθρο 34 του καταστατικού μας η Γενική Συνέλευση καθόρισε ως ημερομηνία διεξαγωγής των Εκλογών την Παρασκευή 20 Απριλίου 2018, σε όλη τη Μακεδονία και Θράκη.

Βάσει του πρακτικού ανακήρυξης υποψηφίων από την Κ.Ε.Ε., η οποία έλαβε υπόψη της τις υποψηφιότητες που κατατέθηκαν στο Δ.Σ. και τις αποφάσεις της Γενικής Συνέλευσης,  οι συνδυασμοί που κατεβαίνουν στις εκλογές  είναι:

Α)   ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ & ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
3 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
4 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
5 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 ΚΟΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΚΟΥΚΟΥΡΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
9 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) ΠΕΛΛΑΣ
10 ΜΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΝΤΑΡΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
16 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΧΡΥΣΑNΘΗ (ΧΡΥΣΑ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΤΣΑΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΞΑΝΘΗΣ
18 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΜΠΑΠΑΡΑΤΣΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΝΤΑΠΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΤΡΕΜΟΥ ΑΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (Δ.Α.Σ.)

Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΓΚΙΔΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΒΡΟΥ
2 ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
3 ΠΟΛΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (ΣΥΝ.ΕΝ.Ε.ΣΥ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΚΑΝΤΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΛΙΝΑ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΚΟΜΨΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

Β)     ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Σ.Υ.Π.

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ                

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) ΗΜΑΘΙΑΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) ΕΒΡΟΥ
5 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
7 ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
9 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
10 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
11 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
14 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
15 ΚΑΨΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΚΟΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΚΟΥΚΟΥΡΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
18 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΜΑΖΝΕΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
21 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
22 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
23 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) ΠΕΛΛΑΣ
24 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΜΠΑΜΠΑΡΑΤΣΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΜΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
28 ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) ΠΙΕΡΙΑΣ
30 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31 ΝΤΑΠΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
32 ΝΤΑΡΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
35 ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
38 ΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ( ΘΕΟΦΙΛΟΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΒΡΟΥ
40 ΤΣΑΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΞΑΝΘΗΣ
41 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (Δ.Α.Σ.)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΓΚΙΔΙΚΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΒΡΟΥ
2 ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
3 ΠΟΛΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (ΣΥΝ.ΕΝ.Ε.ΣΥ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΔΡΟΣΑΚΗ  ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΚΑΝΤΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΛΙΝΑ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΚΟΜΨΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

Γ)       ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΕΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 ΜΑΝΩΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 ΓΩΝΙΑΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΑΝΑΣΙΑ  ΖΩΗ
 ΤΣΙΡΙΜΠΑΚΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΤΙΝΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΛΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ  ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΑΊ΄ΓΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 ΜΟΥΣΧΑΚΗ  ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
 ΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΟΥΛΑ
 ΤΣΑΡΟΥΔΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Δ)       ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΑ Ν/Τ ΑΔΕΔΥ

Ν/Τ ΑΔΕΔΥ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΕΔΟΘ)

 ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.     ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ)
2.     ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
4.     ΜΠΑΜΠΑΡΑΤΣΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
5.     ΜΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ)
6.     ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
7.     ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
8.     ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

 ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (Δ.Α.Σ.)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.     ΠΟΛΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (ΣΥΝ.ΕΝ.Ε.ΣΥ.)

 

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.     ΚΟΜΨΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2.     ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΝ/Τ ΑΔΕΔΥ Ν. ΕΒΡΟΥ

 ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

 

 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.     ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2.     ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ)

 ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (Δ.Α.Σ.)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.     ΓΚΙΔΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ2.     ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 3) Ν/Τ ΑΔΕΔΥ Ν. ΣΕΡΡΩΝ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 4) Ν/Τ ΑΔΕΔΥ  Ν. ΞΑΝΘΗΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

 5) Ν/Τ ΑΔΕΔΥ  Ν. ΚΙΛΚΙΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΟΥΚΟΥΡΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6) Ν/Τ ΑΔΕΔΥ  Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠ.Π.Ε.Θ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 Συνάδελφοι,
ως Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, θεωρούμε καθήκον μας να σας επισημάνουμε ότι είναι σημαντικό να ψηφίσετε όλοι, διότι πιστεύουμε ότι μόνο με αυτό τον τρόπο το Σωματείο μας θα βγει πιο δυναμωμένο, προϋπόθεση απαραίτητη για την παραπέρα προώθηση και επίλυση των προβλημάτων μας.

Επισημαίνουμε ιδιαίτερα ότι για να ψηφίσετε θα πρέπει:

  1.  να είστε ταμειακά τακτοποιημένοι για το έτος 2017, δηλαδή να έχετε πληρώσει τη συνδρομή σας μέχρι και 31-12-2017
  2. να έχετε μαζί σας την αστυνομική ταυτότητα.

Οι Εφορευτικές Επιτροπές των Τοπικών Εκλογικών Τμημάτων θα είναι εφοδιασμένες με αποσπάσματα του Μητρώου Μελών του Σωματείου, από τα οποία θα φαίνονται τα εγγεγραμμένα μέλη, αλλά θα μπορεί και κάθε συνάδελφος να εγγραφεί  στην Τοπική Εφορευτική Επιτροπή κατά την ώρα της ψηφοφορίας, ώστε να μπορέσει να ψηφίσει.

Οι εκλογές θα γίνουν στις 20  Απριλίου 2018, ημέρα Παρασκευή.

Στη Θεσσαλονίκη οι κάλπες θα είναι ανοιχτές από τις 9:00 π.μ. έως τις 5:00 μ.μ.

Στα τοπικά εκλογικά τμήματα η ψηφοφορία θα διεξαχθεί στο διάστημα από τις 8:00 π.μ. έως τις 3:00 μ.μ. Οι ακριβείς ώρες σε κάθε τοπικό εκλογικό τμήμα θα καθοριστούν με ευθύνη της τριμελούς επιτροπής, η οποία θα ενημερώσει όλους τους συναδέλφους.

Τα κατά τόπους εκλογικά τμήματα είναι:

  1. Στη Θεσσαλονίκη: (ΕΔΟΘ, Πρ. Κορομηλά 51, 4ος όροφος), όπου θα ψηφίσουν οι συνάδελφοι των Νομών Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής
  2. 2. Στην Καβάλα: οι συνάδελφοι του  Νομού Καβάλας
  3. Στην Αλεξανδρούπολη: οι συνάδελφοι του Νομού. Έβρου
  4. Στην Κοζάνη: οι συνάδελφοι των Νομών Κοζάνης και Γρεβενών
  5. Στην Κατερίνη: οι συνάδελφοι του Νομού Πιερίας
  6. Στην Έδεσσα: οι συνάδελφοι του Νομού Πέλλας
  7. Στις Σέρρες: οι συνάδελφοι του Νομού Σερρών
  8. Στη Βέροια: οι συνάδελφοι του Νομού Ημαθίας
  9. 9. Στη Δράμα: οι συνάδελφοι του Νομού Δράμας
  10. Στη Φλώρινα: οι συνάδελφοι του Νομού Φλώρινας
  11. Στη Καστοριά: οι συνάδελφοι του Νομού Καστοριάς
  12. Στο Κιλκίς: οι συνάδελφοι του Νομού Κιλκίς
  13. Στην Ξάνθη: οι συνάδελφοι του Νομού Ξάνθης
  14. Στη Κομοτηνή: οι συνάδελφοι του Νομού Ροδόπης

Σταυροί προτίμησης: μέχρι επτά (7) για το Διοικητικό Συμβούλιο

                                  μέχρι τρεις (3) για την Εξελεγκτική Επιτροπή.

μέχρι τρεις (3) για την 3τριμελή Τοπική Επιτροπή

Για την εκλογή Αντιπροσώπων στην Π.Ο.Σ.Υ.Π. δεν υπάρχει περιορισμός στους σταυρούς προτίμησης.

Οι  σταυροί προτίμησης για τα Νομαρχιακά Τμήματα της ΑΔΕΔΥ προκύπτουν από τη διαίρεση των μελών, δια του εκλογικού μέτρου για κάθε Ν/Τ ΑΔΕΔΥ.

Επίσης συνάδελφοι που πρόκειται να βρεθούν σε άλλο Εκλογικό Κέντρο από εκείνο που πρέπει να ψηφίσουν, θα πρέπει να μας έχουν ενημερώσει τουλάχιστον 2 ημέρες πιο νωρίς, για να γραφούν τα στοιχεία τους στις εκλογικές καταστάσεις του Εκλογικού Κέντρου που θα ψηφίσουν. Οι συνάδελφοι των εκλογικών Κέντρων εκτός Θεσσαλονίκης, θα πρέπει να επικοινωνήσουν με τους κατά τόπους αντιπροσώπους για να πληροφορηθούν τον τόπο και την ώρα που θα γίνει η τοπική συνέλευση και στη συνέχεια η ψηφοφορία. Για την εκλογή της Τοπικής Εφορευτικής Επιτροπής δεν απαιτείται απαρτία, σύμφωνα με το καταστατικό.

Όπου έχουν εκλεγεί τριμελείς επιτροπές, αυτές είναι υπεύθυνες για την προετοιμασία των εκλογών με προσωπική ευθύνη του προέδρου της Επιτροπής. Οι επιτροπές και οι αντιπρόσωποι των τοπικών εκλογών θα ενημερωθούν για όλες τις εκλογικές διαδικασίες με ιδιαίτερη ανακοίνωση.

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Ε

Οι συνάδελφοι Προϊστάμενοι Τμημάτων Διοικητικών Θεμάτων των Δ/νσεων  Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης, παρακαλούνται με ευθύνη τους να κοινοποιήσουν έγκαιρα την ανακοίνωση αυτή σε όλους τους γραμματείς και επιστάτες σχολείων της υπηρεσιακής ευθύνης τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Συνάδελφοι μην ξεχάσετε την αστυνομική σας ταυτότητα.

Παραθέτουμε στη συνέχεια τα τοπικά εκλογικά τμήματα της Μακεδονίας και Θράκης:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ / ΤΟΠΟΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ
2Ο  ΚΑΒΑΛΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –Διεύθυνση Δ.Ε. Καβάλας

Πρόεδρος

2510 – 291545
6977 966507
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ – Αίθουσα Ν. ΜΑΡΤΗΣ  ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΔιεύθυνση Π.Ε. Καβάλας 6974 952888
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΔιεύθυνση Δ.Ε Καβάλας 6947891379
 3Ο  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΔιεύθυνση Δ.Ε. Έβρου

Πρόεδρος

25513 55384
1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΛΙΤΣΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Έβρου 6932914820
ΝΤΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΔιεύθυνση Π.Ε. Έβρου 25513-55313 
4Ο  ΚΟΖΑΝΗ  ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΔιεύθυνση Π.Ε. Κοζάνης, Πρόεδρος 24613-515116944398573
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Κοζάνης 24613-51377
ΡΟΥΣΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΡ/ΚΗ ΔΙΕΘΥΘΥΝΣΗ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24610-21489
5Ο  ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΕΒΥΘΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΔιεύθυνση Π.Ε. Πιερίας

Πρόεδρος

23513-512146993672663
ΓΡΑΦΕΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Πιερίας 6997232377
ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΔιεύθυνση Π.Ε. Πιερίας 6973747220
6Ο  ΕΔΕΣΣΑ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Πέλλας

Πρόεδρος

23810- 278756934170174
ΚΕΣΥΠ ΕΔΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Πέλλας 23810- 205686974421984
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Πέλλας 23810-218056972825855

 

7Ο  ΣΕΡΡΕΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗΔιεύθυνση Π.Ε. Σερρών

Πρόεδρος

23210-475066948304282
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Σερρών 23210- 47503 
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Σερρών 23210-47551
8Ο  ΒΕΡΟΙΑ ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣΔιεύθυνση Π.Ε. Ημαθίας

Πρόεδρος

23310- 24588
ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Ημαθίας 23310-789336972 303484
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Διεύθυνση Π.Ε Ημαθίας 23310-264066936 644342
9Ο ΔΡΑΜΑ ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΔιεύθυνση Δ.Ε. Δράμας

Πρόεδρος

25213 51222
1ο ΓΕΛ Δράμας ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΔιεύθυνση Π.Ε. Δράμας 25213 51226 
ΜΑΚΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Δράμας 25213 514296946 100387
10Ο ΦΛΩΡΙΝΑ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Φλώρινας Πρόεδρος 23850 460666944 376326
ΓΡΑΦΕΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Δ.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΟΥ ΚΙΚΗΔιεύθυνση Δ.Ε. Φλώρινας 23850 54575 
ΔΕΛΕΓΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Φλώρινας 23850 54585
11Ο ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔιεύθυνση Π.Ε. Καστοριάς

Πρόεδρος

24670 552606948 194692
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΑΤΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΔιεύθυνση Π.Ε. Καστοριάς
ΜΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Καστοριάς 24670 55216
12Ο ΚΙΛΚΙΣ ΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΔιεύθυνση Π.Ε. Κιλκίς

Πρόεδρος

23410 255106942 444073
ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Δ.Ε. ΚΙΛΚΙΣ (1ος όροφος) ΓΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Κιλκίς 23410 750746974 951288
ΡΙΖΟΥ ΚΙΚΗΔιεύθυνση Π.Ε. Κιλκίς 6979939552
13Ο ΞΑΝΘΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔιεύθυνση Δ.Ε. Ξάνθης

Πρόεδρος

2541 3502926977416309
ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΖΛΑΤΚΟΥ ΜΑΡΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Ξάνθης 2541 350293 
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Ξάνθης 2541 350293
14Ο ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΤΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔιεύθυνση Π.Ε. Ροδόπης

Πρόεδρος

25310 256726973 047433
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΛΑΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΔιεύθυνση Π.Ε. Ροδόπης 6936148670
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔιεύθυνση Δ.Ε. Ροδόπης 6984627975

 

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)  –  6973400901

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ                      –   6974095164

 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                        –   6945959622

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>